Dames 2

12e in poule Landelijk - Poule B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Dinsdag 29 november
1
Roomburg D2
2
Leonidas D4
1
Klein Zwitserland D2-O
2
Pinoké D3
2
Leiden-Leidse Studs D2-O
0
Alecto-Augustinus D2
Zondag 27 november
1
Alecto-Augustinus D2
1
Klein Zwitserland D2-O
3
Leonidas D3
1
Roomburg D2
2
Ring Pass Delft D2
1
HUDITO D2-O
5
Craeyenhout D2-O
1
Rood-Wit D2-O
1
Leonidas D4
0
Leiden-Leidse Studs D2-O
1
Pinoké D3
1
Schiedam D2-O
Zondag 20 november
0
HUDITO D2-O
0
Leonidas D3
2
Rood-Wit D2-O
0
Ring Pass Delft D2
Zondag 13 november
2
Alecto-Augustinus D2
3
Leonidas D4
2
Pinoké D3
1
Leiden-Leidse Studs D2-O
3
Leonidas D3
0
Rood-Wit D2-O
1
Roomburg D2
0
HUDITO D2-O
2
Ring Pass Delft D2
2
Schiedam D2-O
5
Craeyenhout D2-O
0
Klein Zwitserland D2-O
Zondag 6 november
0
Alecto-Augustinus D2
1
Pinoké D3
0
Schiedam D2-O
3
Leonidas D3
2
Leonidas D4
1
HUDITO D2-O
1
Klein Zwitserland D2-O
3
Ring Pass Delft D2
2
Leiden-Leidse Studs D2-O
1
Craeyenhout D2-O
1
Rood-Wit D2-O
3
Roomburg D2

Wedstrijdschema

Uit
12-03-2023
Nr. 807681
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
Let op: Reserve tenue
Thuis
19-03-2023
Nr. 807692
D2
Schiedam D2-O
Thuis
26-03-2023
Nr. 807693
Uit
02-04-2023
Nr. 807702
Locatie: Marienweide, AERDENHOUT
Thuis
16-04-2023
Nr. 807706
Uit
23-04-2023
Nr. 807712
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Let op: Reserve tenue
Thuis
14-05-2023
Nr. 807719
Uit
21-05-2023
Nr. 807728
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Thuis
04-06-2023
Nr. 807732
Uit
11-06-2023
Nr. 807737
Locatie: Amsterdamse Bos (Pinoké), Amstelveen
Thuis
18-06-2023
Nr. 807745

Poule stand (12e in poule Landelijk - Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft D2117222817023
2.Leonidas D4117222314023
3.Leonidas D3116322611021
4.Pinoké D3116231715020
5.Leiden-Leidse Studs D2-O115151715016
6.Rood-Wit D2-O115151517016
7.Craeyenhout D2-O104333221015
8.Schiedam D2-O104242321014
9.Roomburg D2114071326012
10.Alecto-Augustinus D2113261926011
11.HUDITO D2-O11236162509
12.Klein Zwitserland D2-O1111993004

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Fluit dienst

Zaterdag 3 december
15:50
MO18-5Westland MO18-4
Fluitdiensten: D2 (Caitlin Rolvink, Lisa Santen), DAMES 2
Veld: KG2

Team resultaten

SchiePinokLeoniCraeyAlectRing LeoniLeideHUDITRoombKleinRood-
Schiedam D2-O0 - 36 - 32 - 34 - 3
Pinoké D31 - 10 - 31 - 11 - 02 - 16 - 2
Leonidas D33 - 12 - 32 - 23 - 10 - 13 - 0
Craeyenhout D2-O3 - 42 - 24 - 45 - 25 - 05 - 1
Alecto-Augustinus D20 - 13 - 42 - 31 - 01 - 10 - 2
Ring Pass Delft D22 - 22 - 02 - 61 - 03 - 02 - 1
Leonidas D42 - 11 - 02 - 15 - 02 - 1
Leiden-Leidse Studs D2-O3 - 21 - 12 - 12 - 04 - 0
HUDITO D2-O0 - 02 - 52 - 24 - 01 - 1
Roomburg D20 - 32 - 30 - 71 - 22 - 11 - 0
Klein Zwitserland D2-O1 - 21 - 31 - 30 - 11 - 2
Rood-Wit D2-O1 - 22 - 02 - 02 - 01 - 3