Dames 2
12e in poule Landelijk - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Dinsdag 23 april
4
Ring Pass Delft D2-O
3
Alecto D2-O
Zondag 21 april
3
Klein Zwitserland D2-O
2
Alecto D2-O
2
Berkel-Rodenrijs D2-O
1
Leonidas D3-O
1
AthenA D2-O
3
Zoetermeer D2-O
3
Ring Pass Delft D2-O
1
Hurley D5
Zondag 14 april
4
Hurley D5
2
Craeyenhout D2-O
3
Leonidas D3-O
0
Klein Zwitserland D2-O
2
Alecto D2-O
3
Schiedam D2-O
3
Berkel-Rodenrijs D2-O
2
AthenA D2-O
1
Leonidas D4
1
Zoetermeer D2-O
Dinsdag 9 april
1
Schiedam D2-O
2
Leiden-Leidse Studs D2-O
Zondag 7 april
1
Klein Zwitserland D2-O
1
Berkel-Rodenrijs D2-O
1
AthenA D2-O
2
Leonidas D4
2
Schiedam D2-O
1
Leonidas D3-O
4
Zoetermeer D2-O
0
Hurley D5
0
Craeyenhout D2-O
3
Leiden-Leidse Studs D2-O
Dinsdag 2 april
3
Leiden-Leidse Studs D2-O
0
Ring Pass Delft D2-O
Wedstrijdschema
Uit
26-05-2024
10:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1158411
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
D2
Hurley D5
Thuis
02-06-2024
Nr. 1188754
Leonidas D4
D2
Uit
09-06-2024
Nr. 1158426
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Thuis
16-06-2024
Nr. 1158432
Poule stand (12e in poule Landelijk - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Zoetermeer D2-O | 18 | 13 | 3 | 2 | 49 | 16 | 0 | 42 |
2. | Leiden-Leidse Studs D2-O | 18 | 12 | 5 | 1 | 49 | 13 | 0 | 41 |
3. | Leonidas D3-O | 18 | 9 | 6 | 3 | 38 | 23 | 0 | 33 |
4. | Ring Pass Delft D2-O | 18 | 9 | 3 | 6 | 36 | 31 | 0 | 30 |
5. | Leonidas D4 | 17 | 9 | 2 | 6 | 23 | 21 | 0 | 29 |
6. | Schiedam D2-O | 18 | 7 | 5 | 6 | 35 | 34 | 0 | 26 |
7. | Craeyenhout D2-O | 17 | 7 | 3 | 7 | 47 | 36 | 0 | 24 |
8. | Berkel-Rodenrijs D2-O | 18 | 7 | 3 | 8 | 38 | 38 | 0 | 24 |
9. | AthenA D2-O | 18 | 7 | 2 | 9 | 39 | 32 | 0 | 23 |
10. | Hurley D5 | 18 | 5 | 0 | 13 | 25 | 49 | 0 | 15 |
11. | Alecto D2-O | 18 | 3 | 0 | 15 | 23 | 57 | 0 | 9 |
12. | Klein Zwitserland D2-O | 18 | 2 | 2 | 14 | 8 | 60 | 6 | 2 |
Teambegeleiders (4)
Michel
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (17)
Kris
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Schie | Athen | Zoete | Leoni | Hurle | Craey | Berke | Ring | Alect | Leoni | Leide | Klein | |
Schiedam D2-O | 2 - 1 | 1 - 4 | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 2 | 3 - 3 | 2 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | |||
AthenA D2-O | 1 - 0 | 1 - 3 | 2 - 2 | 2 - 0 | 5 - 1 | 3 - 5 | 1 - 2 | 0 - 0 | 6 - 0 | |||
Zoetermeer D2-O | 2 - 1 | 3 - 1 | 4 - 0 | 4 - 1 | 3 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1 | 5 - 0 | |||
Leonidas D3-O | 2 - 2 | 1 - 1 | 6 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | ||||
Hurley D5 | 1 - 2 | 0 - 6 | 2 - 4 | 4 - 2 | 2 - 4 | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 4 - 0 | |||
Craeyenhout D2-O | 2 - 4 | 3 - 1 | 3 - 3 | 2 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | 3 - 2 | 0 - 3 | 7 - 0 | |||
Berkel-Rodenrijs D2-O | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 5 - 2 | 3 - 1 | 4 - 1 | 6 - 0 | |||
Ring Pass Delft D2-O | 2 - 2 | 0 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 2 | 4 - 3 | 3 - 1 | - | 1 - 0 | |||
Alecto D2-O | 2 - 3 | 2 - 6 | 0 - 4 | 1 - 5 | 1 - 2 | 3 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | |||
Leonidas D4 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | |||
Leiden-Leidse Studs D2-O | 5 - 1 | 5 - 1 | 0 - 1 | 6 - 0 | 2 - 2 | 4 - 2 | 3 - 0 | 8 - 0 | 1 - 1 | |||
Klein Zwitserland D2-O | 0 - 2 | 0 - 4 | - | 0 - 6 | 1 - 1 | 0 - 2 | 3 - 2 | 2 - 1 | 0 - 3 |