Dames 1

7e in poule Dames senioren Promotieklasse A
2e in poule Dames Bekercompetitie Ronde 1 Goldcup - KO Zuid-West
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 13 september
2
MOP D1
1
Leonidas D1
0
HBS D1
1
HIC D1
3
Rotterdam D1
1
Huizen D1
2
Tilburg D1
2
Were Di D1
3
Terriërs D1
2
Groningen D1
Zondag 6 september
1
HIC D1
1
Terriërs D1
1
Huizen D1
3
HBS D1
2
Leonidas D1
3
Klein Zwitserland D1
1
Nijmegen D1
2
Rotterdam D1
3
Were Di D1
0
MOP D1
Donderdag 10 september
3
Schiedam D1
2
Leonidas D1
0
Zoetermeer D1
7
Rotterdam D1
2
Ring Pass Delft D1
1
Leiden D1

Wedstrijdschema

Thuis
20-09-2020 12:45
Veld: KG1
Nr. 434151
BS Leonard Oltmans / Jeroen Dekker
Schiedam D1
D1
Uit
24-09-2020 20:30
Rabobank - Veld 1 (Waterveld)
Nr. 499724
Uit
27-09-2020 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 434158
D1
Tilburg D1
Thuis
04-10-2020 12:45
Veld: KG1
Nr. 434162
Uit
11-10-2020 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 434173
Thuis
18-10-2020
Nr. 499717
Thuis
25-10-2020
Nr. 434174
Uit
01-11-2020
Nr. 434183
Thuis
08-11-2020
Nr. 434189
Uit
15-11-2020
Nr. 434193
Thuis
22-11-2020
Nr. 434199
Thuis
07-03-2021
Nr. 458160
Uit
14-03-2021
Nr. 458168
Uit
21-03-2021
Nr. 458174
Thuis
28-03-2021
Nr. 458178
Tilburg D1
D1
Uit
03-04-2021
Nr. 458187
Thuis
11-04-2021
Nr. 458189
Uit
18-04-2021
Nr. 458197
Thuis
25-04-2021
Nr. 458201
Uit
02-05-2021
Nr. 458207
Thuis
09-05-2021
Nr. 458212
Uit
16-05-2021
Nr. 458223

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam D122005206
2.Tilburg D121105204
3.Were Di D121105204
4.Terriërs D121104304
5.HIC D121102104
6.HBS D121013203
7.Klein Zwitserland D111003203
8.MOP D121012403
9.Nijmegen D110011200
10.Leonidas D120023500
11.Groningen D120022600
12.Huizen D120022600

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 2 Goldcup - KO Zuid-West".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam D111007003
2.Klein Zwitserland D111002003
3.Schiedam D111003203
4.Alecto D111002103
5.Ring Pass Delft D111002103
6.Leonidas D110012300
7.Fletiomare D110011200
8.Leiden D110011200
9.Cartouche D110010200
10.Zoetermeer D110010700

Teambegeleiders (9)

Spelers (22)

Team resultaten

TilbuHIC DWere KleinRotteTerriGroniHuizeHBS DMOP DLeoniNijme
Tilburg D12 - 2
HIC D11 - 1
Were Di D13 - 0
Klein Zwitserland D1
Rotterdam D13 - 1
Terriërs D13 - 2
Groningen D1
Huizen D11 - 3
HBS D10 - 1
MOP D12 - 1
Leonidas D12 - 3
Nijmegen D11 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 2 Goldcup - KO Zuid-West".

SchieRing KleinRotteFletiZoeteLeideAlectLeoniCarto
Schiedam D13 - 2
Ring Pass Delft D12 - 1
Klein Zwitserland D1
Rotterdam D1
Fletiomare D1
Zoetermeer D10 - 7
Leiden D1
Alecto D1
Leonidas D1
Cartouche D1