Dames 1

4e in poule Promotieklasse Dames senioren Poule A
6e in poule Goldcup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 2 Poule Zuid-West
5e in poule Goldcup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 1 Poule Zuid-West
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 maart
1
HIC D1
2
Klein Zwitserland D1
4
HGC D1
3
Terriërs D1
2
MOP D1
2
Rotterdam D1
0
Nijmegen D1
3
Victoria D1
0
Push D1
1
Were Di D1
2
Tilburg D1
1
Almere D1
Zondag 10 maart
2
Almere D1
0
Push D1
5
Were Di D1
0
Nijmegen D1
2
Victoria D1
1
MOP D1
1
Rotterdam D1
2
HGC D1
0
Terriërs D1
1
HIC D1
3
Klein Zwitserland D1
2
Tilburg D1

Wedstrijdschema

Thuis
24-03-2019 12:45
Veld: KG1
Nr. 4785
BS Klaas Ozinga / Wiekert Jager
Uit
31-03-2019 12:45
Veld: WATER
Nr. 5218
Locatie: Sportp. Bergenshuizen, VUGHT - Veld 1
Thuis
07-04-2019 12:45
Veld: KG1
Nr. 5565
Uit
14-04-2019
Nr. 5820
Locatie: Push, BREDA
Thuis
28-04-2019 12:45
Veld: KG1
Nr. 6345
Uit
05-05-2019
Nr. 6780
Locatie: Sportp. Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
Thuis
12-05-2019 12:45
Veld: KG1
Nr. 7125
Uit
19-05-2019 12:45
Veld: WATER
Nr. 7314
Locatie: Sportp. 'Het Vennewater', HEILOO - Veld 1
Thuis
26-05-2019
Nr. 7905

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria D1139133016028
2.Were Di D1137512010026
3.HGC D1137422723025
4.Klein Zwitserland D1137332420024
5.MOP D1136432918022
6.Tilburg D1136162526019
7.HIC D1135441414019
8.Rotterdam D1135262828017
9.Push D1133371625012
10.Terriërs D1133281826011
11.Nijmegen D113238132909
12.Almere D1131210152405
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm D111002003
2.Victoria D111003203
3.Tilburg D111001003
4.Rotterdam D110012300
5.Ring Pass Delft D110010100
6.Klein Zwitserland D110010200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft D111002003
2.Victoria D111002103
3.Tilburg D111001003
4.Cartouche D110101101
5.Klein Zwitserland D110101101
6.Leonidas D110011200
7.Schiedam D110010100
8.Push D110010200

Team resultaten

AlmHGCHICKleMOPNijPusRotTerTilVicWer
Almere D11 - 21 - 11 - 12 - 32 - 01 - 2
HGC D13 - 22 - 10 - 14 - 24 - 31 - 1
HIC D11 - 22 - 02 - 21 - 00 - 31 - 1
Klein Zwitserland D12 - 10 - 11 - 12 - 13 - 22 - 1
MOP D11 - 14 - 02 - 24 - 13 - 04 - 0
Nijmegen D11 - 00 - 02 - 33 - 31 - 20 - 30 - 0
Push D13 - 21 - 22 - 03 - 20 - 11 - 30 - 1
Rotterdam D12 - 11 - 20 - 14 - 44 - 23 - 10 - 2
Terriërs D13 - 22 - 20 - 11 - 03 - 21 - 21 - 1
Tilburg D12 - 13 - 32 - 35 - 41 - 30 - 1
Victoria D13 - 14 - 12 - 15 - 12 - 03 - 21 - 2
Were Di D11 - 00 - 11 - 01 - 15 - 02 - 24 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Goldcup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 2 Poule Zuid-West".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Goldcup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 1 Poule Zuid-West".