Dames 1

4e in poule Dames senioren Promotieklasse A
9e in poule Dames Bekercompetitie Ronde 1 Goldcup - KO B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Thuis
08-03-2020 12:45
Veld: KG1
Nr. 203784
Uit
15-03-2020 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 203794
Thuis
22-03-2020 12:45
Veld: KG1
Nr. 203797
Uit
29-03-2020 12:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 203803
Thuis
05-04-2020 12:45
Veld: KG1
Nr. 203808
Uit
19-04-2020
Nr. 203814
Thuis
26-04-2020
Nr. 203819
Uit
03-05-2020 12:45
Hoofdveld (Waterveld)
Nr. 203824
Tilburg D1
D1
Uit
10-05-2020
Nr. 203834
Thuis
17-05-2020
Nr. 203839
Uit
24-05-2020 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 203847

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MOP D111821309026
2.HIC D1117222312023
3.Rotterdam D1117132115022
4.Klein Zwitserland D111632144021
5.Tilburg D1116232013020
6.Groningen D1114161514013
7.Huizen D1113351516012
8.Nijmegen D1113352327012
9.Leonidas D1103341420012
10.HBS D111236132309
11.Were Di D11022661608
12.Terriƫrs D11111983304
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas D111005103
2.Rotterdam D111004103
3.Cartouche D111002003
4.Ring Pass Delft D111003203
5.Alecto D111002103
6.Leiden D111002103
7.Schaerweijde D110012300
8.Zoetermeer D110011200
9.Klein Zwitserland D110011200
10.Fletiomare D110010200
11.Schiedam D110011400
12.Voordaan D110011500

Begeleiders (9)

Spelers (20)

Team resultaten

TilbuHIC DWere KleinRotteTerriGroniHuizeHBS DMOP DLeoniNijme
Tilburg D12 - 03 - 13 - 11 - 24 - 2
HIC D12 - 20 - 10 - 14 - 12 - 14 - 1
Were Di D10 - 12 - 01 - 10 - 4
Klein Zwitserland D1
Rotterdam D12 - 13 - 12 - 14 - 32 - 22 - 3
Terriƫrs D10 - 30 - 41 - 21 - 22 - 2
Groningen D10 - 10 - 12 - 11 - 02 - 24 - 1
Huizen D12 - 32 - 11 - 22 - 23 - 1
HBS D11 - 40 - 11 - 02 - 2
MOP D12 - 05 - 02 - 13 - 05 - 0
Leonidas D11 - 02 - 22 - 01 - 12 - 4
Nijmegen D12 - 33 - 02 - 21 - 4
SchieRing KleinRotteFletiZoeteLeideAlectLeoniCartoVoordSchae
Schiedam D11 - 4
Ring Pass Delft D1
Klein Zwitserland D1
Rotterdam D1
Fletiomare D10 - 2
Zoetermeer D11 - 2
Leiden D1
Alecto D1
Leonidas D1
Cartouche D1
Voordaan D11 - 5
Schaerweijde D12 - 3